Fotoobraz Saal Digital

Fotoobraz Saal Digital

 

Po fotoknize, jejíž zpracování mě ohromilo jsem dostal možnost otestovat další produkt firmy Saal Digital. Tentokrát to byl fotoobraz a samozřejmě jsem tuto možnost velmi rád využil.

Pokud se podíváte na nabídku fotoobrazů od této firmy, zjistíte, že máte na výběr hned několik druhů povrchů a materiálů, na které můžete svoje fotky nechat zvěčnit. Od klasického fotoplátna, přes akrylátové sklo, až k například k hliníkové desce, kterou jsem zvolil já.

Objednávka produktu funguje opět přes program, který si stáhnete do počítače. Práce to byla velmi snadná. Stačilo pár kliknutí a objednávka byla odeslána. Po výběru povrchu, v mém případě tedy hliníkové desce (Alu-Dibond) musíte zvolit rozměr obrazu. Pro svůj obraz jsem zvolil panoramatický tisk formátu 100x50 cm. Co bylo nejtěžší byl výběr samotné fotografie.

Fotografií, za které jsem rád, že jsem je tak vyfotil je víc a hrozně rád bych je viděl vytištěné ve velkém formátu, ale co potom s takovým obrazem, respektive s fotkou, ke které nemáte opravdový vztah. Obraz by se mi sice líbil, ale doma by mi asi nevisel. Proto jsem zvolil fotku, za kterou jsem hrozně rád a už od okamžiku, kdy jsem ji viděl v hledáčku foťáku jsem věděl, že ji chci mít pověšenou na zdi. Fotka vznikla po cestě z jednoho výletu na jižní Moravě. Jeli jsme se ženou autem a najednou se kolem nás objevil krásný borový háj. Okamžitě jsem odstavil auto a šli jsme udělat pár fotek našeho pupína.

 

 

Teď k samotnému obrazu. Po odeslání objednávky, což Vám zabere opravdu jen pár minut, už jen čekáte. V dnešní uspěchané době chcete mít vše co nejdříve. Na internetu objednáváme věci a očekáváme, že je budeme mít hned druhý den. Toho jsou si vědomi i v Saal Digital, protože obraz, který se mimochodem tiskne v Německu byl druhý den od objednání odeslán a další den už byl u mě. Celkem to tedy zabralo dva dny od odeslání mé objednávky.

Kvalita tisku a ostrost je naprosto vynikající, všechny detaily, které jsou vidět na fotce v počítači jsou bezchybně přeneseny také do obrazu. To samé platí o barevnosti obrazu, vše je tak, jak by mělo být, takže celkový dojem z něj je takový, že Vám to až vyrazí dech.

Ale podívejte se sami, jak takový obraz vypadá.

Produkty Saal Digital jsou velmi kvalitní, přesvědčil jsem se o tom už podruhé a jejich služby mohu jen doporučit.