R E F E R E N C E

NIC O MÉ PRÁCI NEVYPOVÍ VÍC, NEŽ SLOVA TĚCH,

KTERÝM JSEM VYPRÁVĚL JEJICH PŘÍBĚH

     „Při hledání svatebního fotografa jsme narazili na Markovy fotky, které se nám zalíbily. Během předsvatebního focení jsme poznali, že spolupráce s Markem bude fungovat, protože i přes naši premiéru před fotoaparátem a nepříliš příznivé počasí vypadaly fotky nádherně. V té chvíli jsme ztratili jakékoliv obavy o svatební fotky, což bylo příjemné, protože jsme před svatbou mohli jednu starost naprosto pustit z hlavy.

Už od rána se Marek stal součástí našeho svatebního dne. Stal se jedním z hostů, ale s tím rozdílem, že byl vždy tam, kde bylo potřeba něco důležitého zachytit. Musíme vyzdvihnout Markův kreativní přístup a originalitu fotek, které vznikaly velmi přirozeně a nenásilně během celého dne. Markův přístup se naplno ukázal i při hlavním focení, na které jsme kvůli počasí vyrazili dříve a jinam, než jsme původně plánovali. Výsledné fotky z lesa mají velmi zajímavou atmosféru.

Výsledkem je galerie fotek, která nám dokonale připomíná celý náš svatební den – přesně to co jsme na začátku chtěli. Navíc jsme fotky na webu měli k dispozici do týdne po svatbě, což nás potěšilo. Celkově jsme spokojeni a věříme, že naše svatební focení nebylo s Markem poslední.“

 

 Peťka a Jan     

    "Milý Marku, děkujeme za krásné fotky z našeho svatebního dne. Musím je prohlížet pořád a pořád dokola a vždy mě jakoby vrátí v čase. Díky nim nikdy nezapomeneme, jak úžasný den jsme prožili. Z každé fotky na mě vyzařují silné emoce, které mi vykouzlí buď úsměv na tváří nebo vženou slzy do očí.

Velmi oceňujeme Tvůj přístup. Z focení, ze kterého jsme měli obavy, jsi udělal fajn zábavu. Děkujeme také za rychlé zpracování fotek. Děkujeme."

Marťa a Jarek     

 

 

     „Marek je výborný fotograf, ale i jeho přístup k focení a k nám jako klientům a teď už známým, byl unikátní. Focení bylo přirozené, nenásilné a hlavně i vtipné. Krásné fotky nám znovu připomínají celý průběh našeho velkého dne. A už teď víme, že s dalším focením nám je fotograf jasný.“

 

     Zuzka a Lukáš     

 celý vzkaz: zde

 

          "Marku, až teď jsem to asi všechno vstřebala.. Když si mi ty fotky poslal dívala jsem se jen na mobilu, ale už v ten moment sem byla nadšená .. Ale až doma sem se na ně podívala v plné parádě na počítači. A je to boží. Pořád nevím jak si dokázal během té chvíle vyfotit tak úžasné fotky. Až do teď jsem si myslela, že jsem extrémně nefotogenická ( pokud se nefotím sama :D) , ale tys mi to těma fotkama vyvrátil. Snad nikdy se mi nestalo, že by se mi líbila každá fotka na které jsem. Jsme nadšení oba dva. Ještě jednou moc děkujem a myslím, že se určitě ještě někdy v budoucnu potkáme."

Domča a Martin           

       "Ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky, díky kterým si náš svatební den můžeme stále připomínat a stal se tak pro nás nezapomenutelným. S focením jsme byli maximálně spokojeni, velmi oceňujeme Markovu celodenní podporu, minimální dobu strávenou focením mimo svatební hostinu, množství fotografií, jejich rychlé zpracování a dodání ve stylovém balení. Kdybychom se měli znovu nad fotografem pro nějakou událost rozhodovat nebo někomu doporučit, určitě to bude Marek - fotograf s přátelským a profesionálním přístupem."

Pavla a Tom       

         "Tak už máme doma plnou krabičku vzpomínek na náš krásný den. Krabička není zas tak velká, ale co je uvnitř je strašně velké. Při prohlížení foteček jsou moje emoce tak silné, že to není možné ani popsat ❤️ děkujeme strašně moc Markovi, lépe jsme si nemohli vybrat. Byl naprosto úžasný, bezprostřední, veselý, profesionální a to co dokázal vykouzlit? To je až nemožné při našem neustálém ksichtění."

Nikča a Mára              

     ".... fotky jsou nádherné. Byl to krásný den, hlavně Marek je nej fotograf, který na svatbě zapadl jako člen rodiny, mockrát děkujeme. Těšíme se na další focení."

 

                                                                        Bára a Marcel     

 

 

 

     ".... my jsme opravdu nadšení. Fotky jsou krásné, jen ty, co jsi poslal nás vtáhly zpět na naši svatbu. Mají atmosféru okamžiku. Asi to nebude poslední focení s tebou."

                                                                       Lucka a Filip     

 

 

 

     "S Markem jsme byli maximálně spokojení. Průběh focení byl uvolněný, kamarádský a plný nápadů. Marek dokonale zachytil atmosféru a emoce celého dne. Fotky byly okouzlující, plné živých barev, přesně jak jsme si představovali. Všichni byli naprosto nadšení. Markův profesionalni přístup a ochotu být k dispozici  a ve střehu celý den můžeme všem vřele doporučit."

 

                                                                        Tereza a Lukáš     

 

 

 

     „Chtěli bychom poděkovat Markovi, že skvěle zachytil veselou atmosféru naší svatby. Mára je profík a navíc sympaťák. Focení bylo uvolněné a kamarádské. Díky jeho přístupu z nás rychle opadla nervozita. Z fotek jsme nadšení. Určitě Máru všem doporučujeme.“

 

Mája a Rendy     

 

 

 

 

     "Milý Marku, chtěla bych ti poděkovat za krásné fotky, se kterými jsme velmi spokojeni. Taky jsme rádi, že jsi s námi strávil náš den D a zachytil pro nás ty nejkrásnější momenty tohoto dne. Práce s tebou nás velmi bavila a díky tomu jsme si celý den užili, i to ,,otravné" focení, které někteří z nás nemají rádi. 

 

 Jana a Lukáš