... jaké je to mít mě na svatbě?

Od mých novomanželů Zuzky a Lukáše mi přišla krásná zpráva, o kterou bych se s Vámi rád podělit.

Ne proto, že bych se s ní snad chtěl chlubit (no, trochu ano...:)), chtěl bych Vám ji dát přečíst hlavně proto, že je psána Vám.


Milí budoucí novomanželé a zájemci o focení. Rozhodli jsme se již jako „zkušení“ modelové z naší svatby napsat pár řádků o našem focení a hlavně fotografovi Markovi.


Psát tu řádky a fráze, jak těžké je v dnešní době vybrat správného fotografa tu nechci. Při našem výběru a po procházení webových stránek jsme narazili na Marka, zkusili ho oslovit přes facebook a již komunikace s ním nás velice nadchla. Domluvili jsme se, co bychom chtěli, jak by to mohlo vypadat, ale dá se říct, že po prvním setkání jsme v Marka vložili plnou důvěru.

Při prvním setkání na předsvatebním focení nás Marek nadchnul podruhé. Tehdy jako nezkušení, neradi se fotící jsme měli radost ze super focení, u kterého jsme se s Markem více seznámili a probrali naše stavební focení. Ze strachu a obav, jaký Marek a samotné focení bude, vzniklo tykání, smích a rychlé focení předsvatebních fotek.


Na náš svatební den přijel Marek již jako náš známý a jeho přístup byl skvělý po celý den. Focení jsme nechali v jeho režii a udělali jsme tak výborné rozhodnutí. Focení bylo přirozené, nenásilné a hlavně i vtipné. Přístup Marka byl naprosto skvělý. Dokonce i babičky, které tvrdily, že nám nebudou „kazit“ fotky a nechtěly se fotit, tak se zapojily se vší vervou a teď se pyšní svými fotkami pověšenými doma.

Co k tomu dodat. Marek je výborný fotograf, ale i jeho přístup k focení a k nám jako klientům a známým byl unikátní. Krásné fotky nám znovu připomínají celý průběh našeho velkého dne.

A už teď víme, že s dalším focením nám je fotograf jasný.

Díky Marku,

                            Zuzka a Lukáš