Svatební    focení

"Zachytit emoce a atmosféru jednoho z nejkrásnějších dnů Vašeho života, to je to, o co mi při focení Vaší svatby jde především. Fotím reportážním stylem, aby Vás jen pohled na fotografii vtáhl zpět do děje Vaší svatby a Vy jste mohli i po letech prožít všechny ty krásné momenty znovu."

Co v rámci svatebního focení dostanete?

Abych Vám mohl svými fotkami převyprávět celý Váš příběh a Vy si tak i po letech mohli prožít vše znovu, nemám žádné limitující balíčky focení, ale fotím celý Váš svatební den. Na svatbě jsem s Vámi od ranních příprav až do večera.  Z celého dne Vám předám kolem 400 pečlivě upravených fotografií, téměř vždy je ale fotek víc, protože mi to nedá fotky tak promazat :). Fotky Vám předám v dárkovém balení ve stylové dřevěné krabičce na usb flash disku, ale také v podobě webové galerie, k tomu Vám přibalím na 50 tištěných fotek.

Na svoje fotky nemusíte skoro vůbec čekat, protože galerii navíc dostanete do týdne od svatby,  takže se z ní můžete těšit ještě plní emocí a dojmů.

K tomu všemu dostanete ještě předsvatební focení, abychom se jednak lépe poznali, Vy si vyzkoušeli jaké je to stát před objektivem a měli jednu krásnou galerii ještě před svatbou. A pokud byste chtěli půjčit polaroid na zpříjemnění veselení, rád Vám poskytnu i tuto službu. 

Svatebni-focení

 

Zaujala Vás moje práce a chtěli byste podobně zachytit i Váš příběh?

Napište mi :).

Toto pole nevyplňujte. Slouží jen pro ověření.
K vypočtenému výsledku přičti ještě trojku

(* tyto údaje jsou povinné)

-  GALERIE  SVATEB  -
podívejte se na příběhy "mých novomanželů" a poznejte, jak bych zachytil i Váš velký den