R E F E R E N C E

NIC O MÉ PRÁCI NEVYPOVÍ VÍC, NEŽ SLOVA TĚCH,

KTERÝM JSEM VYPRÁVĚL JEJICH PŘÍBĚH

Marku, to je jiiiiiizda!!!
Jsem tak moc ráda, že jsem si tě vybrala.
Bravurně, taktně, profesionálně a zcela nenapádně jsi zachytil všechny nádherné okamžiky našeho svatebního dne!!! Děkujeme! Plácám si po zádech, protože to byla opravdu skvělá volba???

Barča a Zdeněk

Ahoj Marku, stejně jako jsme byli nadšení z předsvatebního focení, tak jsme nadšení i ze svatebního ❤️ je to naprostá bomba a Tvoje fotky jsou opravdu nádherné ?.
Náš svatební den jsme si s Tebou maximálně užili, maximální pohodář se smyslem pro humor ?.

Marku, před chvilinkou jsem prošla všechny fotky a jsou luxusní, skvělé, prostě perfektní! Jak se znám, budu na ně hledět furt dokola

Verča a Jirka

 

S Markem jsme byli maximálně spokojení a rozhodně bychom neměnili! Je to fotograf s nápadem, citem pro světlo a kompozici, Navíc nejraději fotí momentky, na které má vážně talent! K tomu všemu je to velice sympatický člověk, pohodář, který se dokáže přizpůsobit dle vašeho přání. Na maily odepisuje do pár hodin, ne-li minut a vše má do puntíku promyšlené, nejen fotky, ale i administrativu, a toho jsme si velice cenili.

Fotky ze svatby byly pro nás velice důležité a rozhodně nelitujeme, že jsme vložili důvěru do Marka, protože nadmíru splnil naše očekávání! Děkujeme!

 

Terka a Honza   

"Svatebního fotografa jsme vybírali velmi pečlivě. Po dlouhém hledání jsme si nakonec vybrali Marka, kterého nám doporučili naši přátelé. Velkou výhodou bylo, že dokonale znal prostředí, kde jsme měli svatbu a vybral pro nás nádherné místo v Brumově, kde jsme fotili při západu slunce. Další důvod našeho výběru byl, že na upravené fotografie jsme nemuseli vůbec čekat. Dostali jsme je hned následující týden po svatbě, kdy jsme se ještě nacházeli v posvatební euforii. 
Myslím, že lépe jsme udělat nemohli. Nejenže je Marek naprosto úžasný fotograf, který svým klientům věnuje obrovský kus pozornosti, péče a lásky, ale také báječný, trpělivý a milý člověk. Vyhověl všem mým požadavkům, a že jich nebylo málo.

Poprvé jsme měli možnost lépe ho poznat na předsvatebním focení, které nabízí v rámci svého svatebního balíčku. Bylo to naše první profi focení, a i když nejsme žádní modelové, dopadlo na výbornou. Stejně tak milé a příjemné bylo i focení v den D. Marek zachytil každý důležitý moment a přitom jsme ho většinou ani nepostřehli. Obdivujeme, že fotky (a i my na nich) vypadají přirozeně a vypovídají přesně o tom, co se dělo a co jsme v tu chvíli cítili. Vypovídají náš příběh od začátku do konce a to je více než tisíc slov.
Marka jsme si moc oblíbili a rádi se k němu budeme vracet."

 

Liduška a Zdenda     

 

"Marku, až teď jsem to asi všechno vstřebala.. Když si mi ty fotky poslal dívala jsem se jen na mobilu, ale už v ten moment sem byla nadšená .. Ale až doma sem se na ně podívala v plné parádě na počítači. A je to boží. Pořád nevím jak si dokázal během té chvíle vyfotit tak úžasné fotky. Až do teď jsem si myslela, že jsem extrémně nefotogenická ( pokud se nefotím sama :D) , ale tys mi to těma fotkama vyvrátil. Snad nikdy se mi nestalo, že by se mi líbila každá fotka na které jsem. Jsme nadšení oba dva. Ještě jednou moc děkujem a myslím, že se určitě ještě někdy v budoucnu potkáme."

 

Domča a Martin           

Marku, moc ti děkujeme za rychlost i za fotky!!! Jsou nádherné. Je tam zachyceno tolik krásných detailů, kterých jsem si ani nestihla všimnout... 
Máme nádhernou vzpomínku na nas první společný den.  Děkujeme Ti za to! 

 

Lenka a Martin       

„Při hledání svatebního fotografa jsme narazili na Markovy fotky, které se nám zalíbily. Během předsvatebního focení jsme poznali, že spolupráce s Markem bude fungovat, protože i přes naši premiéru před fotoaparátem a nepříliš příznivé počasí vypadaly fotky nádherně. V té chvíli jsme ztratili jakékoliv obavy o svatební fotky, což bylo příjemné, protože jsme před svatbou mohli jednu starost naprosto pustit z hlavy.

Už od rána se Marek stal součástí našeho svatebního dne. Stal se jedním z hostů, ale s tím rozdílem, že byl vždy tam, kde bylo potřeba něco důležitého zachytit. Musíme vyzdvihnout Markův kreativní přístup a originalitu fotek, které vznikaly velmi přirozeně a nenásilně během celého dne. Markův přístup se naplno ukázal i při hlavním focení, na které jsme kvůli počasí vyrazili dříve a jinam, než jsme původně plánovali. Výsledné fotky z lesa mají velmi zajímavou atmosféru.

Výsledkem je galerie fotek, která nám dokonale připomíná celý náš svatební den – přesně to co jsme na začátku chtěli. Navíc jsme fotky na webu měli k dispozici do týdne po svatbě, což nás potěšilo. Celkově jsme spokojeni a věříme, že naše svatební focení nebylo s Markem poslední.“

 

 Peťka a Jan     

  „Marek je výborný fotograf, ale i jeho přístup k focení a k nám jako klientům a teď už známým, byl unikátní. Focení bylo přirozené, nenásilné a hlavně i vtipné. Krásné fotky nám znovu připomínají celý průběh našeho velkého dne. A už teď víme, že s dalším focením nám je fotograf jasný.“

 

     Zuzka a Lukáš     

 "Ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky, díky kterým si náš svatební den můžeme stále připomínat a stal se tak pro nás nezapomenutelným. S focením jsme byli maximálně spokojeni, velmi oceňujeme Markovu celodenní podporu, minimální dobu strávenou focením mimo svatební hostinu, množství fotografií, jejich rychlé zpracování a dodání ve stylovém balení. Kdybychom se měli znovu nad fotografem pro nějakou událost rozhodovat nebo někomu doporučit, určitě to bude Marek - fotograf s přátelským a profesionálním přístupem."

 

Pavla a Tom       

   "Tak už máme doma plnou krabičku vzpomínek na náš krásný den. Krabička není zas tak velká, ale co je uvnitř je strašně velké. Při prohlížení foteček jsou moje emoce tak silné, že to není možné ani popsat ❤️ děkujeme strašně moc Markovi, lépe jsme si nemohli vybrat. Byl naprosto úžasný, bezprostřední, veselý, profesionální a to co dokázal vykouzlit? To je až nemožné při našem neustálém ksichtění."

 

Nikča a Mára              

 

 „Chtěli bychom poděkovat Markovi, že skvěle zachytil veselou atmosféru naší svatby. Mára je profík a navíc sympaťák. Focení bylo uvolněné a kamarádské. Díky jeho přístupu z nás rychle opadla nervozita. Z fotek jsme nadšení. Určitě Máru všem doporučujeme.“

 

Mája a Rendy