... svatební fotky do týdne? Ano!

... svatební fotky do týdne? Ano!

     Proč odevzdávám svatební fotky do týdne od svatebního dne? Je to podle mě totiž ta nejlepší možnost pro obě strany. Každý má nějaký způsob práce, takže mu nemusí můj pracovní postup, který tady popisuju vyhovovat, ale nedovedu si představit, že odfotím svatbu, fotky stáhnu do počítače a několik týdnů je nechám ležet ladem. Zkrátka na nich potřebuju začít pracovat co možná nejdříve, dokud mám vše ještě v živé paměti. A hlavně si myslím, že odevzdat vám fotky těšně po svatbě je ta nejlepší možnost i pro vás, protože jste ještě plní dojmů a emocí ze svatebního dne a z fotek se tak asi těšíte víc, než kdybyste je dostali třeba po dvou nebo třech měsících. 

   

      A jak to dělám, že vám fotky odevzdávám do týdne od svatby? K fotkám usedám hned v pondělí po svatbě, někdy ještě v neděli večer a začnu je třídit, to zabere několik hodin, podle toho kolik na dané svatbě nafotím fotek. Po třídění fotek následují zhruba dva dny editace. Pak už jen finální kontrola a odevzdání fotek v podobě galerie, odeslání do tisku a podobně. Před tímto finálním krokem ale fotky nechávám zhruba den odležet a pak je projdu ještě jednou, aby byly opravdu podle mých představ.

      Tohle jde samozřejmě vzládnout u jedné svatby v daném týdnu, takže když se k sobotní svatbě náhodou přídá ještě nějaká ve všední den, tak nejde obě dvě odevzdat do týdne. To samé když mě náhodou potká nějaký bacil a strávím pár dní v posteli, ale tahle situace naštěstí nastala optavdu jen výjimečně a skluz jsem pak stihl stáhnout během následujících pár večerů.

     Když to tedy shrnu, tak po sobotní veselce usedám k vašim fotkám co možná nejdříve a většinou ve čtvrtek po svatbě u vás přistane svatební galerie a vy se tak můžete vrátit o těch pár dnů zpět na svoji skvělou svatbu.

m.