... napsali jste mi

... napsali jste mi

   Následující slova nebudou ode mě, ale od Vás. Nesmírně si jich vážím a s pokorou se nad nimi usmívám jako malý kluk. Jsou laskavá, milá a každá taková zpráva mi říká, že mám tu nejlepší práci na světě, která má smysl. Nechci dělat jen fotky, chci vyprávět příběhy. Děkuji, že mi to umožňujete.

"Na Marka jsme měli spadeno už dlouho. Oba dva jsme ho totiž sledovali na sítích a moc se nám líbila jeho práce a i to jak vystupuje on sám jako člověk. Takže když to přišlo, neváhali jsme ani minutu a věděli jsme, od koho chceme vyprávět náš svatební příběh. 

A jak to dopadlo? Nic lepšího jsme si nemohli ani přát. Fotky jsou dojemné, plné humoru a smyslu pro detail a bulí u nich celá rodina. 

Určitě jsme se s Markem neviděli naposled."

 

M&K

 

"Co vyzdvihnout dřív? Výsledné fotky? Předsvatební focení? Fotky ze svatby do pár dnů? Márkův přístup? 
Asi je potřeba pochválit tohle všechno a ještě víc, protože to bylo skvělý od prvního setkání."

N&L

"Svatebního fotografa jsme vybírali velmi pečlivě a po dlouhém hledání jsme si nakonec vybrali Marka, kterého nám doporučili naši přátelé. Velkou výhodou bylo, že dokonale znal prostředí, kde jsme měli svatbu.

Myslím, že lépe jsme udělat nemohli. Nejenže je Marek naprosto úžasný fotograf, který svým klientům věnuje obrovský kus pozornosti, péče a lásky, ale také báječný, trpělivý a milý člověk.

Poprvé jsme měli možnost lépe ho poznat na předsvatebním focení, které nabízí v rámci svého svatebního balíčku. Bylo to naše první profi focení, a i když nejsme žádní modelové, dopadlo to na výbornou. Stejně tak milé a příjemné bylo i focení v den D. Marek zachytil každý důležitý moment a přitom jsme ho většinou ani nepostřehli. Obdivujeme, že fotky (a i my na nich) vypadají přirozeně a vypovídají přesně o tom, co se dělo a co jsme v tu chvíli cítili.

Marka jsme si moc oblíbili a rádi se k němu budeme vracet."

L&Z

"Už snad hodinu a půl projíždíme naše svatební fotky a usmíváme se jako malé děti o Vánocích. Jsme dojatí a nadšení. O spoustě momentů jsme v ten den neměli vůbec ponětí a díky fotkám je máme uchovány napořád a můžeme se k nim vracet.

Děkujeme, děkujeme, děkujeme. "

N&H

Marku, to je jiiiiiizda!!! Jsem tak moc ráda, že jsem si tě vybrala.
Bravurně, taktně, profesionálně a zcela nenapádně jsi zachytil všechny nádherné okamžiky našeho svatebního dne!!! Děkujeme! Plácám si po zádech, protože to byla opravdu skvělá volba???


B&Z

"Tak už máme doma plnou krabičku vzpomínek na náš krásný den. Krabička není zas tak velká, ale co je uvnitř je strašně velké. Při prohlížení foteček jsou moje emoce tak silné, že to není možné ani popsat ❤️ děkujeme strašně moc Markovi, lépe jsme si nemohli vybrat. Byl naprosto úžasný, bezprostřední, veselý, profesionální a to co dokázal vykouzlit je až nemožné."

 

N&M

"S Markem jsme byli maximálně spokojení a rozhodně bychom neměnili! Je to fotograf s nápadem, citem pro světlo a kompozici, Navíc nejraději fotí momentky, na které má vážně talent! K tomu všemu je to velice sympatický člověk, pohodář, který se dokáže přizpůsobit dle vašeho přání. Na maily odepisuje do pár hodin, ne-li minut a vše má do puntíku promyšlené, nejen fotky, ale i administrativu, a toho jsme si velice cenili.

Fotky ze svatby byly pro nás velice důležité a rozhodně nelitujeme, že jsme vložili důvěru do Marka, protože nadmíru splnil naše očekávání! Děkujeme!"

 

T&H

"Ahoj Marku, stejně jako jsme byli nadšení z předsvatebního focení, tak jsme nadšení i ze svatebního ❤️ je to naprostá bomba a Tvoje fotky jsou opravdu nádherné ?.
Náš svatební den jsme si s Tebou maximálně užili, jsi maximální pohodář se smyslem pro humor."

M&M

"Marku, až teď jsem to asi všechno vstřebala. Když si mi ty fotky poslal, dívala jsem se jen na mobilu, ale už v ten moment jsem byla nadšená. Ale až doma sem se na ně podívala v plné parádě. A je to boží. Pořád nevím jak jsi dokázal během té chvíle vyfotit tak úžasné fotky. Až do teď jsem si myslela, že jsem extrémně nefotogenická ( pokud se nefotím sama :D) , ale ty jsi mi to těma fotkama vyvrátil. Jsme nadšení oba dva. Ještě jednou moc děkujeme a myslím, že se určitě ještě někdy v budoucnu potkáme."

 

D&M